Derby powiatu dla Czarnych.

Przegrywamy z Czarnymi Pruszcz 4:2. Pierwsze minuty nie zapowiadały naszej porażki. Niestety popełniliśmy szereg indywidualnych błędów i w ciągu 15 minut straciliśmy trzy bramki. Zespół Czarnych, który w poprzednim sezonie do ostatnich kolejek bił się o awans i jest niepokonany od 23 meczów, nie zmarnował takiej sytuacji i „dowiózł” zwycięstwo do końca.

Do przerwy przegrywaliśmy 4:1, w drugiej połowie zagraliśmy odważnie, ofensywnie, ambitnie dążyliśmy do wyrównania i nie możemy się wstydzić naszego występu.

Musimy wyciągnąć wnioski,aby nie popełniać takich błędów w przyszłości. Płacimy „frycowe”, ale analizując początek rundy dobrze, że jako beniaminek gorycz porażki zaznaliśmy dopiero w 5 kolejce.

Skład:
Łęc – Czorniej Marchewka Jaruszek (46’Łazarski) Wielewicki – Czerwiński (46’Fol) Binkowski – Kosik Jakuszczonek (70’Śledzik) Kukowski – Filipek

Gole:
Dodo (asysta Koss)
Czorniej

Zostaw komentarz

Możesz używać znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>