Sztorm Mosty 0:3 Potok Pszczółki

Przekonujące zwycięstwo w Mostach.
Sztorm Mosty 0:3 Potok Pszczółki

Od początku meczu prezentowaliśmy się dobrze stwarzając sobie w pierwszych kilku minutach dobre okazje do zdobycia bramki.

W 10 minucie zawodnik z Mostów „wylatuje” z boiska za niesportowe zachowanie i zaczynamy grę w przewadze. Co dziwne po tym wydarzeniu nasza gra trochę „siadła”, jednak dalej mecz był wyrównany.

W przerwie trener Witek zmotywował naszych zawodników. Ruszyliśmy na naszych przeciwników grając agresywnie i wyraźnie dążyliśmy do zdobycia gola powiększając nasza przewagę. Pierwszą bramkę po uderzeniu Jaruszka, zdobywa doświadczony Łazarski który wiedział jak ustawić się w polu karnym. Po kilku minutach bramkę dołożył wprowadzony na boisko Alan Fol po dobrym dograniu Czornieja. Dzieła dokończył Jakub Pawlak, który wykończył ładna zespołową akcję.

Wracamy z mostów zadowoleni i przygotowujemy się do meczu w Pucharze Polski z Orłem Trąbki Wielkie w środę o 16:30 w Pszczolkach.

Kozłowski – Czorniej, Jaruszek, Marchewka, Kukowski – Binkowski ( 85′ Knieć), Czerwiński – Pawlak, Łazarski ( 73′ Bara), Koss ( 63′ Fol) – Filipek ( 81′ Zemke)

Bramki:
Łazarski (asysta Jaruszek)
Fol (asysta Czorniej)
Pawlak (asysta Zemke)

Zostaw komentarz

Możesz używać znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>