Potok wspiera Bernarda Pawlaka !

Potok wspiera Bernarda Pawlaka !

Powoli zbliżają się wybory samorządowe, w tym wybory do Rady Powiatu. Prosimy wszystkich naszych sympatyków o wsparcie dla naszego prezesa Bernarda Pawlaka.

Pan Pawlak podjął się dwa lata temu misji ratowania kluby. Groziła nam degradacja do B klasy, klub miał ogromne zaległości finansowe, nie było trenera, drużyny, ani żadnego sponsora przejawiającego chęć wsparcia. Potok stanął w obliczu rozpadu. Na szczęście Pan Bernard Pawlak uległ namowom zawodników i podjął się walki o zachowanie Potoku na pomorskiej mapie piłkarskiej. Klub zatrudnił trenera Łukasza Witka, wraz z którym do Potoku przyszło kilku wartościowych zawodników.

Pan Pawlak „odświeżył” dialog z Urzędem Gminy, zyskaliśmy przychylność Pani Wójt Hanny Brejwo, zachęcił do współpracy kilku bardzo poważanych sponsorów oraz sam stał się jednym z nich. Nowo powstały zarząd wyprowadził klub z długów, zawodnicy mieli dobre warunki do podnoszenia swoich umiejętności, a trener miał czas na budowę zespołu.

W sezonie 2016/2017 nasza drużyna wystartowała z minusowymi punktami, ale zajęła wysokie 4 miejsce w tabeli. Dzięki skutecznym działaniom biznesowym prezesa Pawlaka, klub odzyskał stabilizację finansową i w sezonie 2017/2018 wywalczyliśmy awans do V ligi. W tym sezonie „poszliśmy za ciosem”, kilka transferów i początek rozgrywek mamy rewelacyjny !

Jesteśmy świadomi faktu i chcemy przekazać każdemu z naszych sympatyków informację, że nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie Bernard Pawlak. Prezes szybko zyskał zaufanie władz gminy oraz nowych sponsorów i dzięki niemu dalej możemy spotkać się na Potok Arena !

Pan Pawlak pomógł nam w trudnych chwilach. Nie zapominajmy o tym stając przed wyborczą urną.
Czas na rewanż !

Zostaw komentarz

Możesz używać znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>