Potok Pszczółki – Portowiec Gdańsk 1:3

Tego nikt się nie spodziewał. Po raz kolejny przegrywamy z beniaminkiem na własnym stadionie. Portowiec przyjechał do nas w 13 zawodników, zagrał ambitnie i „wywiózł” z Potok Arena trzy punkty.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Trzeba przyznać, że w pełni na to zasłużyliśmy, gdyż nie potrafiliśmy wymienić między sobą nawet kilku podań. W niczym nie przypominaliśmy drużyny, która wywalczyła awans z A klasy wygrywając prawie wszystkie mecze na własnym stadionie. Stworzyliśmy sobie tylko dwie dogodne okazje do zdobycia gola, ale nic z tego nie wyszło.

Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu. w 55 minucie Daniel Jakuszczonek wyrównał z rzutu wolnego i wydawało się, że zaraz strzelimy kolejne bramki. Atakowaliśmy rywala, graliśmy o wiele lepiej niż w pierwszej odsłonie. Niestety to Portowiec strzelał gole, oba po katastrofalnych błędach naszych obrońców.

Kolegom z Nowego Portu gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek.

My bierzemy się mocno do pracy, powoli „zlatujemy w dół” w ligowej tabeli i musimy być gotowi na kolejne mecze !!

Skład:
Łęc – Czorniej Binkowski Marchewka Koss – Łazarski (60’Zemke) Czerwiński (70’Łaszewski) Jakuszczonek (80’Śledzik) Kukowski – Filipek Bara (80’Knieć)

Treningi:
wtorek 18.00 (buty do biegania)
środa 20.00 ORLIK
czwartek 18.00

Zostaw komentarz

Możesz używać znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>