Wygrywamy z Zenitem 4:1

To był udany wyjazd. Na mecz pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie, ale zupełnie nie było tego widać na boisku. Zagraliśmy dobry mecz i wracamy do Pszczółek z trzema punktami.

Początek zaczęliśmy mocno defensywnie, zgodnie z założeniami taktycznymi. Pierwsza połowa wyrównana, mecz walki bez klarownych sytuacji na zdobycie gola. Kiedy wydawało się, że do szatni zejdziemy z wynikiem 0:0, straciliśmy bramkę. Kapitan Zenitu bardzo ładnym strzałem z dystansu pokonał bezradnego Mateusza Kozłowskiego.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy się mobilizować na drugie połowy meczu. Zagraliśmy bardzo dobre 45 minut, strzeliliśmy cztery gole, a mogliśmy jeszcze kilka dorzucić. W obronie zagraliśmy zdecydowanie i konsekwentnie, gospodarze nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę.

Po wpadkach z Leźnem i Portowcem wracamy na dobre tory. wygrywamy w dobrym stylu i wzmacniamy się nie tylko w tabeli ligowej, ale również jako drużyna !