Potok Pszczółki – Kamienica Królewska 2:1

Wreszcie przerywamy niechlubną passę meczów na własnym boisku, wygrywamy i trzy punkty zostają w Pszczółkach!

Obie bramki zdobył Sebastian Bara, długo czekaliśmy na jego trafienia. Co ciekawe, popularny „Barney” zdobył swoje gole grając na prawej pomocy oraz w końcówce meczu jako środkowy pomocnik. Wcześniej grając na pozycji numer 9 nic nie strzelał. Gratulujemy przełamania i czekamy na kolejne gole !

Mecz był emocjonujący, pełen walki i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nasza gra momentami była bardzo dobra, w końcówce nerwowo się broniliśmy i osiągnęliśmy zamierzony cel. „Zwycięzców się nie sądzi”🙂

W pierwszym składzie zagrało czterech młodzieżowców, a po przerwie oglądaliśmy jeszcze kolejnych dwóch. Warto odnotować ładną interwencję naszego młodego bramkarza Mateusza Kozłowskiego, który obronił strzał z rzutu wolnego, który zmierzał w samo okienko bramki.

Skład:
Kozłowski – Wielewicki Czorniej Pawlak Pekrul – Czerwiński (55’Binkowski) Jakuszczonek – Bara Łazarski (70’Zemke) Kukowski – Filipek (83’Knieć)

Gole:
Bara (asysta Filipek_
Bara

W 83 minucie spotkania kontuzji doznał nasz napastnik Jakub Filipek. Kuba jest już w domu, z nogą w gipsie. Kuba – trzymaj się !!

Już za tydzień o godzinie 13.00 zagramy w Trąbkach Wielkich z tamtejszym Orłem. Pierwotnie mecz miał być rozegrany o godz. 15.00 ale ze względu na derby Lechia – Arka, udało się przełożyć spotkanie na godzinę 13.00. Podziękowania dla prezesa Orła – Łukasza Balcera.

Treningi:
wtorek godz.18.00
środa godz. 18.00
czwartek godz. 17.00

Zostaw komentarz

Możesz używać znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>