Potok Pszczółki – Cartusia Kartuzy 1:1

Kibice zgromadzeni na Potok Arena obejrzeli dziś dobre widowisko. Mecz mógł się podobać, toczył się w dobrym tempie. Początek spotkania należał do gości, którzy niebezpieczne atakowali. W miarę upływu czasu Potok „dochodził do głosu”, a w końcówce spotkania byliśmy stroną przeważająca.

W 60 minucie Sebastian Bara strzelił na 1:0 i kibice mogli się cieszyć że zdobytej bramki. Goście wyrównali w 70 min kiedy to nasz zawodnik zaliczył samobójcze trafienie. Końcówka była nerwowa, ale dostarczyła kibicom sporo emocji. Od 80 minuty graliśmy w osłabieniu gdyż ten sam zawodnik co doprowadził do wyrównania, został ukarany czerwoną kartką.

Potok zagrał bardzo dobre zawody, momentami ręce same składały się do oklasków. Jeden z kandydatów do awansu stracił punkty na Potok Arena, za tydzień przyjeżdża do nas MKS Władysławowo! Zapraszamy w sobotę o godz. 14.00.

Skład: Kozłowski – Pekrul Marchewka Jaruszek Czorniej – Czerwiński Jakuszczonek – Kukowski Łazarski (75’Binkowski) Pawlak – Bara (80’Koss)

Gol:
Bara (asysta Pawlak)

Po meczu drużynowo zjedliśmy obiad w Restuaracyjka Familijna w Pszczółkach. Dziękujemy za zaproszenie.

Kibice zgromadzeni na Potok Arena obejrzeli dziś dobre widowisko. Mecz mógł się podobać, toczył się w dobrym tempie. Początek spotkania należał do gości, którzy niebezpieczne atakowali. W miarę upływu czasu Potok „dochodził do głosu”, a w końcówce spotkania byliśmy stroną przeważająca.

W 60 minucie Sebastian Bara strzelił na 1:0 i kibice mogli się cieszyć że zdobytej bramki. Goście wyrównali w 70 min kiedy to nasz zawodnik zaliczył samobójcze trafienie. Końcówka była nerwowa, ale dostarczyła kibicom sporo emocji. Od 80 minuty graliśmy w osłabieniu gdyż ten sam zawodnik co doprowadził do wyrównania, został ukarany czerwoną kartką.

Potok zagrał bardzo dobre zawody, momentami ręce same składały się do oklasków. Jeden z kandydatów do awansu stracił punkty na Potok Arena, za tydzień przyjeżdża do nas MKS Władysławowo! Zapraszamy w sobotę o godz. 14.00.

Skład: Kozłowski – Pekrul Marchewka Jaruszek Czorniej – Czerwiński Jakuszczonek – Kukowski Łazarski (75’Binkowski) Pawlak – Bara (80’Koss)

Gol:
Bara (asysta Pawlak)

Po meczu drużynowo zjedliśmy obiad w Restuaracyjka Familijna w Pszczółkach. Dziękujemy za zaproszenie.

Zostaw komentarz

Możesz używać znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>