Czytaj więcej

Orlęta Reda – Potok Pszczółki 1:1

Remisujemy w Redzie i kończymy rundę na 6 miejscu w tabeli.

Czy jesteś przygotowany na wypróbowanie zupełnie nowego formatowania dla dowolnej dziedziny gier wideo? Obecnie jest jeszcze łatwiejsze, a także łatwiejsze w obstawianiu zakładów i graniu w ulubione gry hazardowe. Z tym innowacyjnym grać w ultra hot możesz być mile zaskoczony, jakie to ekscytujące i intrygujące! Po co więc zastanawiać się dwa razy i sprawdzać wszystko, co już znalazłeś, wejść na stronę internetową i poczuć większość tych uczuć na sobie. W tym artykule znajdziesz wybrane gry wideo podobne do pokera online, black jacka i wiele innych. Podekscytowanie i szansa to rzecz, którą uwielbiają autentyczni bohaterowie, ponieważ w ciągu kilku minut możesz przeprogramować swoje istnienie i stać się ostatecznym zwycięzcą razem ze zwycięzcą! Podczas gdy niektórzy niepewnie czekają na linię boczną, podejmij działania i zanieś szczęście danej osoby bezpośrednio w swoje własne ręce. Biorąc wszystko pod uwagę, po prostu nieustraszeni i pewni siebie ludzie mogliby dostać to, do czego masz prawo i nigdy nie poświęcać wielu miesięcy na pełnienie funkcji bez życia w biurze! Czy jesteś gotowy, aby poznać najbardziej aktualny format dla dowolnej branży gier? Obecnie jest o wiele łatwiej i łatwiej stawiać zakłady oraz bawić się ulubionymi grami bukmacherskimi. Z nowym sizzling hot deluxe będziesz zdumiony, jak ekscytujące i pomocne jest naprawdę! Czy wiesz, dlaczego czekaj i badaj wszystko, co już zidentyfikowałeś, zobacz witrynę, aby poczuć tego rodzaju uczucia odnoszące się do ciebie. Tutaj znajdziesz najlepsze gry, takie jak poker, black-jack i kilka innych. Entuzjazm oprócz ryzykowania prawdziwej miłości celebrytów, ponieważ w ciągu kilku minut będziesz w stanie zmienić swoje doświadczenie życiowe i pozostać totalnym mistrzem, a także zwycięzcą! A niektórzy czekają niepewnie na marginesie, załatw to i zdobądź szczęście w swoich rękach. W rzeczywistości tylko heroiczne, a także pewne siebie osoby mogą dostać to, na co zasługują, bez spędzania kilku miesięcy na nudnej pracy!

Jak na beniaminka, odnosimy bardzo dobry wynik. Dzięki zarządowi możemy świętować udaną rundę spożywając wspólnie kolację i spędzamy miło wieczór.

Dziękujemy Pani Teresie, która zawsze dba ...

Czytaj więcej

Łukasz Witek na stażu w Zagłębiu Lubin

Trener drużyny Potok Pszczółki przebywa na stażu trenerskim w Zagłębiu Lubin.

To już kolejny klub, w którym nasz trener wzbogaca swój warsztat trenerski. W poprzednich latach podglądał pracę szkoleniowców FC Groningen, Wisły Płock i Lechii Gdańsk.

M...

Czytaj więcej

Potok Pszczółki – MKS Władysławowo 1:2

Tracimy bramkę w 94 minucie meczu po kontrowersyjnym rzucie karnym. Szkoda, bo zasłużyliśmy na remis.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 po bramce zdobytej ze spalonego. W 60 minucie wyrównał Jakub Pawlak po bardzo ładnej akcji Sebastiana Bary...

Czytaj więcej

Potok Pszczółki – Cartusia Kartuzy 1:1

Kibice zgromadzeni na Potok Arena obejrzeli dziś dobre widowisko. Mecz mógł się podobać, toczył się w dobrym tempie. Początek spotkania należał do gości, którzy niebezpieczne atakowali...

Czytaj więcej

Orzeł Trąbki Wielkie – Potok Pszczółki 1:2

Wygrywamy w Trąbkach i umacniamy swoją pozycję w górnej części tabeli. Mecz był niezwykle zacięty, musieliśmy walczyć z przeciwnikami oraz z porywającym wiatrem. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Janusz Łazarski i Dominik Kukowski.

Janusz kilka dni tem...

Czytaj więcej

Relacja z meczu z Kamienicą Królewską

Czytaj więcej

Potok Pszczółki – Kamienica Królewska 2:1

Wreszcie przerywamy niechlubną passę meczów na własnym boisku, wygrywamy i trzy punkty zostają w Pszczółkach!

Obie bramki zdobył Sebastian Bara, długo czekaliśmy na jego trafienia...

Czytaj więcej

Wygrywamy z Zenitem 4:1

To był udany wyjazd. Na mecz pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie, ale zupełnie nie było tego widać na boisku. Zagraliśmy dobry mecz i wracamy do Pszczółek z trzema punktami.

Początek zaczęliśmy mocno defensywnie, zgodnie z założeniami taktycznymi...

Czytaj więcej

Potok Pszczółki – Portowiec Gdańsk 1:3

Tego nikt się nie spodziewał. Po raz kolejny przegrywamy z beniaminkiem na własnym stadionie. Portowiec przyjechał do nas w 13 zawodników, zagrał ambitnie i „wywiózł” z Potok Arena trzy punkty.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:0...

Czytaj więcej