Remisujemy w Redzie i kończymy rundę na 6 miejscu w tabeli.

Jak na beniaminka, odnosimy bardzo dobry wynik. Dzięki zarządowi możemy świętować udaną rundę spożywając wspólnie kolację i spędzamy miło wieczór.

Dziękujemy Pani Teresie, która zawsze dba ...

Trener drużyny Potok Pszczółki przebywa na stażu trenerskim w Zagłębiu Lubin.

To już kolejny klub, w którym nasz trener wzbogaca swój warsztat trenerski. W poprzednich latach podglądał pracę szkoleniowców FC Groningen, Wisły Płock i Lechii Gdańsk.

M...

Tracimy bramkę w 94 minucie meczu po kontrowersyjnym rzucie karnym. Szkoda, bo zasłużyliśmy na remis.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 po bramce zdobytej ze spalonego. W 60 minucie wyrównał Jakub Pawlak po bardzo ładnej akcji Sebastiana Bary...

Kibice zgromadzeni na Potok Arena obejrzeli dziś dobre widowisko. Mecz mógł się podobać, toczył się w dobrym tempie. Początek spotkania należał do gości, którzy niebezpieczne atakowali...

Wygrywamy w Trąbkach i umacniamy swoją pozycję w górnej części tabeli. Mecz był niezwykle zacięty, musieliśmy walczyć z przeciwnikami oraz z porywającym wiatrem. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Janusz Łazarski i Dominik Kukowski.

Janusz kilka dni tem...

Wreszcie przerywamy niechlubną passę meczów na własnym boisku, wygrywamy i trzy punkty zostają w Pszczółkach!

Obie bramki zdobył Sebastian Bara, długo czekaliśmy na jego trafienia...

To był udany wyjazd. Na mecz pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie, ale zupełnie nie było tego widać na boisku. Zagraliśmy dobry mecz i wracamy do Pszczółek z trzema punktami.

Początek zaczęliśmy mocno defensywnie, zgodnie z założeniami taktycznymi...

Tego nikt się nie spodziewał. Po raz kolejny przegrywamy z beniaminkiem na własnym stadionie. Portowiec przyjechał do nas w 13 zawodników, zagrał ambitnie i „wywiózł” z Potok Arena trzy punkty.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:0...